CZ EN

O nás

Naším motivem založení webu 3D Zona je fakt, že většina světových portálů mnoho neřeší obsahovou hodnotu. Rozhlédnete-li se po těchto webech, naleznete mnoho modelů, které se notoricky opakují a také mnoho modelů, jejichž užitná hodnota poněkud pokulhává. Věříme, že 3D modelování a tisk objektů může zjednodušit a zpříjemnit každodenní situace a potřeby běžného člověka. Lhostejno, zda bude aplikace profesionální, domácí nebo komerční. Cílem je udržovat bázi užitečných a jedinečných nápadů, které budou prospěšné. 3D Zona nemusí obsahovat milióny objektů, bude-li jich užitečných obsahovat jen tisíce, budeme považovat naší misi za naplněnou. Rádi bychom zde sdružovali užitečné modely a jejich opravdové tvůrce. Nikoli ty, kteří si stáhnou nápad někoho jiného, přidají naň dvě tečky a následně model vystaví jako svůj. Myslím, že morálně technické vnímání každého z nás chápe, co je tím myšleno.

Jsme na začátku. Učíme se modely třídit do skupin a klíčových slov tak, aby byly snadno k nalezení. Budeme rádi za každou připomínku, upozornění a výtku. 3D modelování a 3D tisk nám za to stojí a jsme přesvědčeni, že nám všem to zjednoduší a zpříjemní budoucí život.

Můžeme-li Vás požádat, máte-li vymodelováno něco užitečného, ideálně praxí ověřeno, uložte to na 3D Zona. Může to být k netušenému prospěchu.
Team 3D Zona děkuje.

 

Kontakty

X

Přihlášení